Sterling by MusicMan SUB Silhouette Black - černá barva, 2 singly a 1 humbucker

8 200 Kč

2 týdny Zboží nutno ověřit u dodávatele
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Silo 3 v černé barvě s dvěma singly a jedním humbuckerem je univerzální kytara, na kterou se skvěle hraje. Je pohodlná a zní jako high-endový nástroj.

 

Sterling SUB SILO 3 Black

Silo 3 je univerzální kytara, na kterou se skvěle hraje. Je pohodlná a zní jako high-endový nástroj. Tělo je z tvrdého dřeva - jabonu, který je velmi podobný lípě, jen o trochu těžší. K tělu je pětibodovým MusicMan designovaným uchycením připevněn javorový krk. Spodní část krku je tvarována a zakulacena pro co nejsnadnější přístup k vyšším pražcům. Hlava nástroje má ladící mechaniky umístěny v designu 4+2.

Dvojité vybrání těla, jeho tvarování a materiál jsou designovány pro co nejlepší pocit ze hry. Všechny ostré hrany byly odstraněny a zůstala skvělá jednoduchost tvarů plnodřevěného těla, které se nikdy neokouká.


Asymetricky tvarovaný javorový krk je mírně tenčí na sopránové straně a mírně větší na basové straně pro snadný pohyb roky po celé škále kolem krku. Je akorát tak široký pro perfektní tóny a snadné hraní. Pražce velikosti Medium nabízí skvělou intonaci nahoru a dolu po celém krku. Prohnutí krku je seřiditelné skrz procházející tyčí(truss rod) a kolečkem u napojení krku a těla. Mechanismus výhradně využívaný u high endových MusicMan nástrojů. 

V pickguardu jsou zabudovány dva single snímače v vysokým výstupem a jeden přenavinutý humbucker, který má čistý zvonivý zvuk, ale dokáže hrát i shredované a emočně zabarvené nuance hry. 5-ti polohový páčkový přepínač je napojen na ovladače hlasitosti a tónu.

Naprosto skvělý je design vintage tremolo kobylky a místa pro uložení dlaně. Plněmasivní sedla umožňují ladění výšek a intonace.

Obal na kytaru je prodáván samostatně.

Výrobce Sterling by MusicMan
Typ kytary Elektrická
Počet strun 6
Typ těla Oboustranné vybrání
Model Silo
Zakladní barva Černá
Tělo materiál Jabon
Hmatník Javor
Krk Vybíraný javor
Počet pražců 22
Menzura 25.5"
Nultý pražec 42mm
Šířka krku - 12 pražec 52mm
Radius 12"
Počet snímačů 3 ks
Kobylka Sterling Vintage Style Trem bridge
Tremolo Sterling Vintage Style Trem bridge
Mechaniky Sterling Locking Tuners
Vyrobeno Indonesie
Kondice Nová
Související produkty