Sterling by MusicMan SUB Series SILO 3 TriBurst elektrická kytara elektrická kytara

8 920 Kč

Skladem V úterý 14. 07. 2020 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Silo 3 v barvě triburstu s dvěma singly a jedním humbuckerem je univerzální kytara, na kterou se skvěle hraje. Je pohodlná a zní jako high-endový nástroj.

Sterling SUB SILO 3 Triburst

Silo 3 je univerzální kytara, na kterou se skvěle hraje. Je pohodlná a zní jako high-endový nástroj. Tělo je z tvrdého dřeva - jabonu, který je velmi podobný lípě, jen o trochu těžší. K tělu je pětibodovým MusicMan designovaným uchycením připevněn javorový krk. Spodní část krku je tvarována a zakulacena pro co nejsnadnější přístup k vyšším pražcům. Hlava nástroje má ladící mechaniky umístěny v designu 4+2.

Dvojité vybrání těla, jeho tvarování a materiál jsou designovány pro co nejlepší pocit ze hry. Všechny ostré hrany byly odstraněny a zůstala skvělá jednoduchost tvarů plnodřevěného těla, které se nikdy neokouká.


Asymetricky tvarovaný javorový krk je mírně tenčí na sopránové straně a mírně větší na basové straně pro snadný pohyb roky po celé škále kolem krku. Je akorát tak široký pro perfektní tóny a snadné hraní. Pražce velikosti Medium nabízí skvělou intonaci nahoru a dolu po celém krku. Prohnutí krku je seřiditelné skrz procházející tyčí(truss rod) a kolečkem u napojení krku a těla. Mechanismus výhradně využívaný u high endových MusicMan nástrojů. 

V pickguardu jsou zabudovány dva single snímače v vysokým výstupem a jeden přenavinutý humbucker, který má čistý zvonivý zvuk, ale dokáže hrát i shredované a emočně zabarvené nuance hry. 5-ti polohový páčkový přepínač je napojen na ovladače hlasitosti a tónu.

Naprosto skvělý je design vintage tremolo kobylky a místa pro uložení dlaně. Plněmasivní sedla umožňují ladění výšek a intonace.

Obal na kytaru je prodáván samostatně.

Výrobce kytary Sterling by MusicMan
Typ kytary Elektrická
Počet strun na kytaře 6
Typ těla Oboustranné vybrání
Model kytary Silo
Série kytary SUB
Zakladní barva Tabáková
Barevný povrchový efekt Burst
Tělo materiál Lípa
Hmatník Jabon
Krk Vybíraný javor
Počet pražců 22
Menzura 25-1/2" (64.8 cm)
Nultý pražec 42mm
Šířka krku - 12 pražec 52mm
Tremolo Sterling Vintage Style Trem bridge
Mechaniky Sterling Locking Tuners
Radius 12"
Vyrobeno Indonesie
Kondice Nová
Kobylka Sterling Vintage Style Trem bridge
Krkový snímač Sterling Single coil
Střední snímač Sterling Single coil
Kobylkový snímač Sterling Modern Humbuckers
Počet snímačů 3 ks
Související produkty