Sterling by MusicMan Axis AX40 - transparentní zlatá

21 800 Kč

Skladem Ve středu 24. 04. 2019 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Sterling AX40 je kytara z výběrového dřeva s velmi kvalitním designem, jeho základ pochází od Eddie Van Halena. Dřevo a použité součástky dávají kytaře pravý rock ‘n’ roll zvuk.

Sterling Axis AX40

Celá Ax série tónově shodná s tónem kytar MusicMan AXIS. AX40 má tělo z olše s horní javorovou quilted deskou v transparentní zlaté barvě a je vybavena Sterling double zamykacím tremelem z kvalitní tvrdé oceli kobylkou a šroubové utahování pro přesné a stabilní ladění. Krk i hmatník jsou z je javoru. Ax série je osazena asymetrickým obloukem na spodní straně krku. Krk je ošetřen polyesterem oproti MusicManu, kde je ošetřen olejem a voskem. Unikátní řešení nabízí vysokou pohodlnost držení jako je u tenkých krků, ale při zachování celkové masy pro správný tón. Ax je vybavena dvěmi Sterling Zebra Humbuckery s možností přepínání. Chromové mechaniky zaručují ještě vyšší stabilitu ladění.

Na všechny nástroje je použito kvalitní tónové dřevo, které má silné horní středy a poměrně utažený low end. Středy zvýrazňuje javorový krk s masivní a vyváženou tónovou odezvou od lipového dřeva. Na kytaře jsou dále použity originální Music Man® designované součástky, aktivní elektronika, zamykací mechaniky, kvalitní gig bag a navíc, všechny nástroje podléhají finální kontrole v americkém sidle firmy v Orange, Californie. Sterling by MusicMan tímto také zaručuje, že dodává kvalitní nástroje. 

Všechny modely jsou dodávány s kvalitním odolným, vysoce polstrovaným, GigBagem z nylonového vlákna. Celá řada má velmi moderní švih, vysokou kvalitu zpracování a je nabízena za velmi příznivou konečnou cenu.

Výrobce kytary Sterling by MusicMan
Typ kytary Elektrická
Počet strun na kytaře 6
Typ těla Oboustranné vybrání
Model kytary Axis
Zakladní barva Zlatá
Barevný povrchový efekt Lesklý
Tělo materiál Lípa
Horní deska Javor - quilted
Hmatník Javor
Krk Vybíraný javor
Počet pražců 22
Gig Bag ano
Mechaniky Sterling Locking Tuners
Krkový snímač Sterling Modern Humbuckers
Kobylkový snímač Sterling Modern Humbuckers
Kobylka Sterling Modern Tremolo Bridge Recessed
Související videa:
Související produkty