Sterling by MusicMan Axis 3S SUB Black elektrická kytara, černá barva elektrická kytara - 1ks

13 320 Kč

Skladem V úterý 21. 05. 2024 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Originální klasický design MusicMan Axis kytar je ztvárněn v této parádní verzi Sterling SUB AX3S černé kytaře s bílým lemováním. Elektronika je tvořena dvěma Zebra humbuckery s vysokým výstupem a jsou přímo montované do těla nástroje. Speciální vinutí a zapojení  nabízí 5 oddělených univerzálních tónových voleb.

 

Sterling by MusicMan SUB Axis 3S černá je klasický tvar MusicManu Axis s jedním vybráním. Originální klasický design, který je tak známý všem milovníkům výborných kytar. Sterling SUB verze má tělo vyrobené z tvrdého dřeva - jabonu s horní javorovou deskou. Krk a tělo jsou spojeny unikátním pětibodovým MusicMan spojem tak jako je tomu u Silo 3. Perfektní opracování  a tvarování těla nabízí snadný přístup k horním registrům.

 

Axis 3S krk

Asymetricky vypracovaný krk má akorát tloušťku pro příjemné uchopení a pro skvělou hratelnost. 25,5" menzura javorového krku a hmatníku je osazena 22 pražci Medium velikosti, které jsou jednoduché na zvládnutí hry. Krk je osazen do těla bez viditelných nebo hmatatelných přechodů.

 

Elektronika s velmi výrazným výstupem

Elektronika je tvořena dvěma Zebra humbuckery s vysokým výstupem a jsou přímo montované do těla nástroje. Speciální vinutí a zapojení  nabízí 5 oddělených univerzálních tónových voleb volitelných 5-ti polohovým páčkovým spínačem. Různé kombinace nabízí volbu od zapojení pouze single cívek s kvokavými tóny až po hrdelní  rockové tóny při zapojení celých humbuckerů. Ovládání hlasitosti a tónů je součástí elektronického zapojení. Ano, to vše tato kytara nabízí.

Hardware

Naprosto skvělý je design vintage tremolo kobylky a místa pro uložení dlaně. Plněmasivní sedla umožňují  individuální ladění výšek a intonace na každé struně.

Obal na kytaru je prodáván samostatně.

Zakladní barva Černá
Výrobce kytary Sterling by MusicMan
Typ kytary Elektrická
Počet strun na kytaře 6
Typ těla Jednostranné vybrání
Model kytary Axis
Série kytary SUB
Barevný povrchový efekt Lesklý
Tělo materiál Jabon
Horní deska Javor - quilted
Hmatník Javor
Krk Vybíraný javor
Počet pražců 22
Menzura 25-1/2" (64.8 cm)
Nultý pražec 42mm
Šířka krku - 12 pražec 52mm
Kobylka Sterling Vintage Style Trem bridge
Mechaniky Sterling Locking Tuners
Kondice Nová
Vyrobeno Indonesie
Radius 12"
Tremolo Sterling Vintage Style Trem bridge
Počet snímačů 2 ks
Související produkty