Sterling by MusicMan Albert Lee AL40 SUB Signature HH elektrická kytara, černá elektrická kytara

14 788 Kč

Skladem V úterý 21. 05. 2024 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

MusicMan Albert Lee Humbucker-Humbucker sestava je naprosto nová konfigurace této kytary se skvělými objemnými tóny. Černá barva podtrhuje vintage vzhled.

Sterling SUB Albert Lee AL40 HH v černé barvě

Albert Lee Signature model na sebe upoutal pozornost hlavně díky svému  modernímu vybrání a tvaru těla. Kytara je designována pro skvělého hráče na kytary Alberta Leeho. Dává skvělé plné tóny, které jsou rozeznatelné ve výsledném mixu kapely. Kytara také skvěle zvládá gain.

Alebert Lee model v nabídce kytart od Sterling by MusicMan byl představen poprvé v roce 2018 se svým jedinečným retro designem, mahagonovým tělem a krkem z vybíraného tvrdého javoru a nabitou elektronikou se dvěmi humbuckery a pětipolohovým přepínačem cívek.

Tónová univerzálnost

Kytara Albert Lee je díky své charakteristice velmi vhodná jako sólová kytara s trochou overdrivu a vysokým gainem. Je vybavena pětipolohovým přepínačem cívek snímačů. Díky tomu je nabídka tónové škály od plných humbucker tónů až po single cívkové tóny. Ovládání je tvořeno knoflíky Tone a Volume. 

Hardware

Vintage Fulcrum Tremolo kobylka je doplněna litými ladícími mechanikami pro udržení perfektního ladění i přes vemi agresivní používání páky tremola. Toto vybavení skvěle podtrhuje pojetí moderní kytary s vintage nádechem. Vintage tremolo nabízí i prostor pro položení dlaně při hře tak šetří vaši energii při delším hraní. Ocelová sedla kobylky umožňují nastavení výšky a intonace.

Albert Lee ve zkratce

Model Albert Lee je nejvíce přirovnáván svými vlatnostmi stratocasterům, ale tento nástroj je jedinečná záležitost s perfektním zvukem. Vzhled nástroje je podtrhnut želvovinovým pickguardem. 

Sterling by MusicMan stále vylepšuje své modely a zachovává vyskou kvalitu za velmi přijatelnou cenu s použitím exotických dřev pro plný zvuk. 

Zakladní barva Černá
Výrobce kytary MusicMan
Typ kytary Elektrická
Počet strun na kytaře 6
Typ těla Oboustranné vybrání
Model kytary Albert Lee
Série kytary SUB, Signature
Tělo materiál Mahagon
Hmatník Jabon
Krk Vybíraný javor
Počet pražců 22
Menzura 25-1/2" (64.8 cm)
Nultý pražec 1-5/8" (41.3 mm)
Kobylkový snímač Vintage humbucker
Krkový snímač Vintage humbucker
Kobylka Sterling Vintage Style Trem bridge, Struny skrz tělo
Mechaniky Sterling Locking Tuners
Kufr-Hard Case ne
Kondice Nová
Vyrobeno Indonesie
Radius 10"
Počet snímačů 2 ks
Související videa:
Související produkty