Sterling SUB SILO3 TriBurst elektrická kytara

8 200 Kč

Skladem Ve středu 20. 03. 2019 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Silo 3 v barvě triburstu s dvěma singly a jedním humbuckerem je univerzální kytara, na kterou se skvěle hraje. Je pohodlná a zní jako high-endový nástroj.

Sterling SUB SILO 3 Triburst

Silo 3 je univerzální kytara, na kterou se skvěle hraje. Je pohodlná a zní jako high-endový nástroj. Tělo je z tvrdého dřeva - jabonu, který je velmi podobný lípě, jen o trochu těžší. K tělu je pětibodovým MusicMan designovaným uchycením připevněn javorový krk. Spodní část krku je tvarována a zakulacena pro co nejsnadnější přístup k vyšším pražcům. Hlava nástroje má ladící mechaniky umístěny v designu 4+2.

Dvojité vybrání těla, jeho tvarování a materiál jsou designovány pro co nejlepší pocit ze hry. Všechny ostré hrany byly odstraněny a zůstala skvělá jednoduchost tvarů plnodřevěného těla, které se nikdy neokouká.


Asymetricky tvarovaný javorový krk je mírně tenčí na sopránové straně a mírně větší na basové straně pro snadný pohyb roky po celé škále kolem krku. Je akorát tak široký pro perfektní tóny a snadné hraní. Pražce velikosti Medium nabízí skvělou intonaci nahoru a dolu po celém krku. Prohnutí krku je seřiditelné skrz procházející tyčí(truss rod) a kolečkem u napojení krku a těla. Mechanismus výhradně využívaný u high endových MusicMan nástrojů. 

V pickguardu jsou zabudovány dva single snímače v vysokým výstupem a jeden přenavinutý humbucker, který má čistý zvonivý zvuk, ale dokáže hrát i shredované a emočně zabarvené nuance hry. 5-ti polohový páčkový přepínač je napojen na ovladače hlasitosti a tónu.

Naprosto skvělý je design vintage tremolo kobylky a místa pro uložení dlaně. Plněmasivní sedla umožňují ladění výšek a intonace.

Obal na kytaru je prodáván samostatně.

Výrobce Sterling by MusicMan
Typ kytary Elektrická
Počet strun 6
Typ těla Oboustranné vybrání
Model Silo
Zakladní barva Tabáková
Barevný povrchový efekt Burst
Tělo materiál Lípa
Hmatník Jabon
Krk Vybíraný javor
Počet pražců 22
Menzura 25-1/2" (64.8 cm)
Nultý pražec 42mm
Šířka krku - 12 pražec 52mm
Radius 12"
Počet snímačů 3 ks
Kobylkový snímač Sterling Modern Humbuckers
Střední snímač Sterling Single coil
Krkový snímač Sterling Single coil
Kobylka Sterling Vintage Style Trem bridge
Tremolo Sterling Vintage Style Trem bridge
Mechaniky Sterling Locking Tuners
Vyrobeno Indonesie
Kondice Nová
Související produkty