MusicMan USA Dustin Kensrue StingRay Satin Tobacco Burst - elektrická kytara S03550

77 952 Kč

Skladem V úterý 10. 08. 2021 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Elektrická kytara s mahagonovým tělem, javorovým krkem a hmatníkem, kobylka s Tremolo a snímači H / S se stereofonním výstupem - barva Satin Tobacco Burst.

MusicMan Dustin Kensrue StingRay kytara

Kytara Ernie Ball Music Man Dustin Kensrue StringRay Artist Series je výsledkem spoluprace mezi MusicMan oceňovaným designérským týmem a uznávaným zpěvákem, skladatelem a kytaristou Thrice, Dustin Kensrue. Kensrue StingRay s inovativními konstrukčními vlastnostmi navrženými speciálně pro styl hry Dustina nabízí jedinečné funkce a povrchové úpravy, které hráčům nabízejí nový pohled na jeden z nejpopulárnějších MusicMan modelů.

Dustin Kensrue StingRay je vybaven snímači humbucker / single, které jsou dodávány na zakázku a je ovládán 3cestným přepínačem a kombinovaným tónovým a hlasitostním potenciometrem.  Přepínač režimu out-of-the-way v dolním rohu obchází veškeré ovládací prvky a propojuje kytaru na stereofonní výstup, což umožňuje napájet stereofonní zesilovače nebo stereofonní efekty. K dalším výrazným prvkům patří exkluzivní povrchová úprava Dark Satin Tobacco Burst a vintage odstín javorového krku korunovaný saténovým javorovým hmatníkem a 22 pražci z nerezové oceli. Dustin Kensrue StingRay je vybavena sadou uzamykatelnýchladících mechanik Schaller, kompenzovaným melaminovým nultým pražcem a exkluzivním 5-šroubovým uchycením krku Prohnutí krku jde snadno nastavit ovládacím kolečkem na napínaci tyči. 

Klasický design StingRay

I přes své moderní prvky Ernie Ball Music Man Dustin Kensrue StingRay okamžitě padne do ruky fanouškům původních kytar StingRay ze 70. let. Jejich nesymetrický tvar těla a 25,5 inčový krk ve šroubovaný do profilu těla ve tvaru S přivítají také hráči, kteří preferují vybrání těla v tomto stylu. Mahagonové tělo se snímači Dustin Kensrue vyráběné na zakázku dodávají moderní nakopnutí a až vintage zvukovou pohodu. StingRay stylová vintage prohnutá ocelová sedla poskytují dostatek hudebního rozvrsvení.

Silent Circuit s výkonem 9V od Ernie Ball Music Man účinně eliminuje šumy spojené s tradičními singl cívkami, aniž by zásadně změnil váš tón.

 

Zakladní barva Medová a slunce
Výrobce kytary MusicMan
Typ kytary Elektrická
Počet strun na kytaře 6
Typ těla Oboustranné vybrání
Série kytary Signature
Barevný povrchový efekt Matný
Tělo materiál Mahagon
Hmatník Vybíraný javor
Krk Vybíraný javor
Menzura 25-1/2" (64.8 cm)
Kobylkový snímač Vintage humbucker
Krkový snímač Vintage single-coil
Mechaniky Schaller M6-IND zamykací
Počet snímačů 2 ks
Související videa: