MusicMan USA Cutlass RS HSS Vintage Tobacco - elektrická kytara - 1ks

69 800 Kč

Skladem V úterý 26. 09. 2023 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

MusicMan USA Cutlass mísí design nejklasičtějších elektrických kytar s moderními požadavky na snadné, pohodlné a bezproblémové užití při hraní.

Tělo z olše, opečený javorový krk  a zakázkově vyrobené snímače HSS s patentovaným Music Man® "Silent Circuit", který redukuje šum a zachovává zvuk singlu. 

Klasický design

Tvar těla vychází z klasického designu začátku MusicManu. Tři snímače mají ten pravý zvuk stylu 60. let, který znáte z nekonečného výčtu nahrávek a koncertů. Jejich zvuk je skvělý pro blues, rock, country, pop a tak můžeme pokračovat ještě dál. Tremolo má ten pravý vintage styl a sedla tremola podporují klasický zvuk kytary. Dvojité vybrání jen umocňuje snadný přístup k horním registrům. Pozornost je také věnována hlavě, která je mírně zvětšena pro zdůraznění plnoletosti nástroje.

 

Moderní konstrukce

Mezi nejzajímavější prvky, které dodají kytaře její spolehlivost očekávanou od moderních nástrojů jsou především zamykací mechaniky na hlavě. Ty udržují spolu s vintage tremolem vysokou stabilitu ladění. 22 nerez pražců zase nabídne velmi dlouhou životnost. Kompenzovaný nultý pražec dodá skvěle nastavení intonace po celé délce hmatníku. Pomocí snadného nastavení výztuhy kolečkem u paty krku, můžete kdykoli nastavit ideální průhyb .

Tichá bez šumová elektronika

Elektronika obsahuje obvody, které potlačují jakékoli nechtěné šumy. Omezíte tak nechtěné brumy nástroje. Baterka je schopna elektroniku napájet bez problémů 500 hodin a více a nabízí stálost použití ve všech pěti polohách přepínače zapojení snímačů..

MusicMan kytary jsou nástrojem mnoha skvělých hráčů mezi něž patří zejména Steve Morse, Albert Lee, Tony Levin, John Petrucci, Steve Lukather, Flea, Dave LaRue, John Myung, a mnoho dalších.

Výrobce kytary MusicMan
Typ kytary Elektrická
Počet strun na kytaře 6
Typ těla Oboustranné vybrání
Model kytary Cutlass
Série kytary Limited
Barevný povrchový efekt Burst, Lesklý, Vintage
Tělo materiál Olše
Hmatník Vybíraný javor
Krk Roasted " Opečený " Javor
Počet pražců 22
Menzura 25-1/2" (64.8 cm)
Nultý pražec 1-5/8" (41.3 mm)
Šířka krku - 12 pražec 1/4" (56.9 mm) at last fret
Kobylkový snímač Music Man Humbucker Custom-wound
Střední snímač MusicMan Single Coil
Krkový snímač MusicMan Single Coil
Kobylka MusicMan Vintage Tremolo
Mechaniky Schaller M6-IND zamykací
Kondice Nová
Vyrobeno USA
Gig Bag ano
Radius 10"
Počet snímačů 3 ks
Custom Shop ano