MusicMan St. Vincent Guitar, Vincent Blue, White Pickguard S/N G74912

58 700 Kč

Na dotaz Zboží nutno ověřit u dodávatele
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Kytara navržená vítězkou Grammy, kytaristkou St. Vincent("Annie" Clarkovou) za podpory teamu inženýrů z firmy Ernie Ball MusicMan. Unikátní tvar skvěle vyhovuje její technice hraní a osobnímu stylu. Kytara je vyrobena v San Luis Obispo v severní Kalifornii. Kytara je dostupná ve dvou barvách, v této Vincent Blue modré, odstínu osobné míchaném Annie  nebo černé.St. Vincent Guitar, Vincent Blue

Tělo z afrického mahagonu s originálním Ernie Ball MusicMan tremolem. Olejem ošetřený a ručně doleštěný krk je ozdoben symboly od St. Vincent. Ladící mechaniky jsou zamykací Schaller zámky. Elektronika  snímačů je ovládána pomocí 5-ti polohového přepínače, který konfiguruje 3  mini humbuckery. Kytara je z továrny vybavena sadou Ernie Ball Regular Slinky strunami a součástí kytary je také tvrdý skořepinový kufr.

Vyrobeno v USA !

 

MuscMan jsou špičkové kytary vyráběné v San Luis Obispo, CA v USA. Mezi přední hráče na MusicMan patří John Petrucci(Dream Theater), Steve Morse(Deep Purple), Steve Lukather(TOTO), Joe Perry(Aerosmith), Phoenix(Linkin Park), Marc McKnight(Atreyu), Cliff Williams(AC/DC), Steven Van Zandt(Bruce Springsteen),...

 

Značka MusicMan je dnes vlastněná firmou Ernie Ball, Inc. Při jejím začátku stál Leo Fender v roce 1971 a nová éra MusicManu začala poté co značku koupil Sterling Ball v roce 1985. MusicMan pak tvořil nástroje přímo s předními hráči a vznikly modely jako je Silhouette (1986), Steve Morse Signature (1987), StingRay 5 (1987), Eddie Van Hallen Signature/Axis model (1990), Kim Mitchell/ Axis Super Sport a Albert Lee Signature (1993), Steve Lukather Signature (1993), Sterling Bass (1993), John Petrucci 6 a 7 (1999) a Bongo basa designovaná firmou Designworks USA v roce 2003. Designworks jsou známí hlavně svou prací pro BMW.

 

MusicMan stále zůstává custom shopem a přeskočil v technologii své konkurenty od Fendra a Gibsona především unikátním mechanismem jak lze volit mezi jednotlivými snímači, teflonem potaženými trussrody, nizkošumovými snímači, 5 a 6 bodovým uchycením krku, piezo snímači, jedinečným tvarem sedla pro uložení krku, potažení dutin grafitovo-akrylovou pryskyřicí, ale hlavně nejvyšší kvalitou a perfektním povrchovým zpracováním s jedinečným zpracováním barev.

Výrobce MusicMan
Typ kytary Elektrická
Počet strun 6
Typ těla Bez vybrání
Zakladní barva Modrá
Tělo materiál Africký Mahagon
Hmatník Palisandr (Rosewood)
Počet pražců 22
Menzura 25-1/2" (64.8 cm)
Počet snímačů 3 ks
Kobylka MusicMan Bridge, MusicMan Standard
Mechaniky Schaller M6-IND zamykací
Kufr-Hard Case ano
Vyrobeno USA
Kondice Nová
Související videa: