MusicMan Silhouette Special SSS Candy Red

Ušetříte - 11 400 Kč 41 400 Kč

Skladem Ve čtvrtek 21. 02. 2019 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

MusicMan Silhouette Special v kombinaci se třemi single DiMarzio custom wound single coil snímači. Barva je Candy Red s javorovým krkem a tělem z olše. Standard - Music Man® strings-thru-the-body bridge z chromované oceli a s tvrzenými nastavitelnými sedly.

MusicMan jsou špičkové kytary vyráběné v San Luis Obispo, CA v USA. Mezi přední hráče na MusicMan patří John Petrucci(Dream Theater), Steve Morse(Deep Purple), Steve Lukather(TOTO), Joe Perry(Aerosmith), Phoenix(Linkin Park), Marc McKnight(Atreyu), Cliff Williams(AC/DC), Steven Van Zandt(Bruce Springsteen),...

 

Značka MusicMan je dnes vlastněná firmou Ernie Ball, Inc. Při jejím začátku stál Leo Fender v roce 1971 a nová éra MusicManu začala poté co značku koupil Sterling Ball v roce 1985. MusicMan pak tvořil nástroje přímo s předními hráči a vznikly modely jako je Silhouette (1986), Steve Morse Signature (1987), StingRay 5 (1987), Eddie Van Hallen Signature/Axis model (1990), Kim Mitchell/ Axis Super Sport a Albert Lee Signature (1993), Steve Lukather Signature (1993), Sterling Bass (1993), John Petrucci 6 a 7 (1999) a Bongo basa designovaná firmou Designworks USA v roce 2003. Designworks jsou známí hlavně svou prací pro BMW.

 

MusicMan stále zůstává custom shopem a přeskočil v technologii své konkurenty od Fendra a Gibsona především unikátním mechanismem jak lze volit mezi jednotlivými snímači, teflonem potaženými trussrody, nizkošumovými snímači, 5 a 6 bodovým uchycením krku, piezo snímači, jedinečným tvarem sedla pro uložení krku, potažení dutin grafitovo-akrylovou pryskyřicí, ale hlavně nejvyšší kvalitou a perfektním povrchovým zpracováním s jedinečným zpracováním barev.

Výrobce MusicMan
Typ kytary Elektrická
Počet strun 6
Typ těla Oboustranné vybrání
Model Silhouette
Série Classical
Zakladní barva Červená
Barevný povrchový efekt Lesklý
Tělo materiál Olše
Hmatník Vybíraný javor
Krk Vybíraný javor
Počet pražců 22
Menzura 64.8 cm
Nultý pražec 41.3 mm
Šířka krku - 12 pražec 56.9 mm
Radius 10"
Počet snímačů 3 ks
Kobylkový snímač DiMarzio Single
Střední snímač DiMarzio Single
Krkový snímač DiMarzio Single
Kobylka MusicMan Standard
Mechaniky Schaller M6-IND zamykací
Gig Bag ne
Kufr-Hard Case ano
Rok výroby 2010
Vyrobeno USA
Kondice Nová
Související videa:
Související produkty