MusicMan Luke 3 HH BFR elektrická kytara - Hazel Burst Flame, Roasted Maple Neck, Rosewood hmatník BFR-Ball Family Reserve

Ušetříte - 4 224 Kč 80 256 Kč

Na dotaz Zboží nutno ověřit u dodávatele
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Nejvyšší řada MusicMan Luke 3. Elektrická kytara vyrobená z olše s přidaným mahagonovým tónovým blokem a A++ javorovou horní deskou, javorovým zapečeným (roasted) krkem s palisandrovým hmatníkem a dvěmi pasivními DiMarzio humbucker snímači. Elektronika je vybavena aktivním preampen s 12dB možností navýšení výstupu - boostem. Hazel Burst Flame barva. 

 

 

Ernie Ball MusicMan Luke 3 BFR Hazel Burst Flame

 

Ernie Ball MusicMan Luke 3 elektrická kytara je synonymem dokonalosti. Tělo je o tři procenta větší než předchozí model a stejně jako dříve vyrobené z olše a tentokrát s A++ javorovým topem. Je vybavena vintage plovoucím tremolem a Schaller zamykacími mechanikami. Ta největší vychytávka na téhle konkrétní kytaře je zapékaný roasted javorový krk s palisandrovým hmatníkem. Je jedinečný ve stabilitě ladění a za všech klimatických podmínek. Skvěle doplňuje tělo z rezonančního dřeva. Luke III je vybaven dvěmi DiMarzio pasivními humbucker snímači a aktivním preampem s push/pull přepínačem, který dodá elektronice 12dB boost.

Aktivní preamp s 12dB boostem

Dvojité vybrání kytary MusicMan Lke III je skvělé pro snadný přístup k horním registrům krku a je tak možné plně využít potenciál dvou DiMarzio pasivních humbuckerů. Pro ještě lepší ovladatelnost nabízí Luke III aktivní preamp s 12dB boostem, který pokryje spolu se snímači vše od sólových výstupů po zastřené rytmy. 

Zapékaný krk

22 pražců extáze! Nebo jinak, javorový zapékaný krk pro dokonalou stabilitu ladění, palisandrový hmatník, 25,5"(64,8cm) délky a 12" radius. Javorový krk je ošetřen pistolovým olejem a dále ručně napuštěn směsí vosků pro zachování přirozeného pocitu dřeva a skvělou hratelnost bez jakýchkoli známek lepivosti.

Plovoucí tremolo

Plovoucí vintage tremolo je zárukou, že po naledění kytara zůstane v tónu. Pochromovaná tvrzená ocel celého tremola je doplněna ocelovými nahýbanými sedly. Zamykací Schaller zámky na hlavě kytary jen umocňují kvalitu provedení a celkovou stabilitu a radost ze hry, kdy se nemusíte starat o kvalitu nástroje a můžete se spolehnout na jeho spolehlivost.

 

 

Výrobce kytary MusicMan
Typ kytary Elektrická
Počet strun na kytaře 6
Typ těla Oboustranné vybrání
Model kytary Luke
Série kytary Premier Dealer Network, Signature
Zakladní barva Hnědá
Barevný povrchový efekt Flame, Lesklý
Tělo materiál Mahagon, Olše
Horní deska Javor - flame
Hmatník Palisandr (Rosewood)
Krk Roasted " Opečený " Javor
Počet pražců 22
Menzura 25-1/2" (64.8 cm)
Kufr-Hard Case ano
Kondice Nová
Radius 12"
Vyrobeno USA
Mechaniky Schaller M6-IND zamykací
Kobylka MusicMan Vintage Tremolo
Krkový snímač DiMarzio Transition
Kobylkový snímač DiMarzio Transition
Počet snímačů 2 ks
Související videa:
Související produkty