MusicMan LUKE 3 HH, Ball Family Reserve, Hazelnut burst, Roasted Maple Neck S/N #G77658

79 006 Kč

Na dotaz Zboží nutno ověřit u dodávatele
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

MusicMan Luke 3 Ball Family Reserve elektrická kytara vyrobená z olše s mahagonovým tone blokem vloženým do centra těla. Kytara vyrobená z těch nejlepších vybraných materiálů.

 

 

Ernie Ball MusicMan Luke III Ball Family Reserve, Hazelnutburst, Roasted Maple Neck, 2xDiMarzio humbucker

 

Ernie Ball MusicMan Luke III elektrická kytara je synonymem dokonalosti. Tělo je o tři procenta větší než předchozí model a stejně jako dříve vyrobené z olše a v sérii Ball Family Reserve je osazena mahagonovým Tone blokem. Je vybavena vintage plovoucím tremolem a Schaller zamykacími mechanikami. Ta největší vychytávka na téhle konkrétní kytaře je zapékaný roasted javorový krk s palisandrovým hmatníkem. Je jedinečný ve stabilitě ladění a za všech klimatických podmínek. Skvěle doplňuje tělo z rezonančního dřeva. Luke III je vybaven dvěmi DiMarzio pasivními humbucker snímači a aktivním preampem s push/pull přepínačem, který dodá elektronice 12dB boost.

 

Aktivní preamp s 12dB boostem

Dvojité vybrání kytary MusicMan Lke III je skvělé pro snadný přístup k horním registrům krku a je tak možné plně využít potenciál dvou DiMarzio pasivních humbuckerů. Pro ještě lepší ovladatelnost nabízí Luke III aktivní preamp s 12dB boostem, který pokryje spolu se snímači vše od sólových výstupů po zastřené rytmy. 

 

 

Zapékaný krk

22 pražců extáze! Nebo jinak, javorový zapékaný krk pro dokonalou stabilitu ladění, palisandrový hmatník, 25,5"(64,8cm) délky a 12" radius. Javorový krk je ošetřen pistolovým olejem a dále ručně napuštěn směsí vosků pro zachování přirozeného pocitu dřeva a skvělou hratelnost bez jakýchkoli známek lepivosti.

 

Plovoucí tremolo

Plovoucí vintage tremolo je zárukou, že po naledění kytara zůstane v tónu. Pochromovaná tvrzená ocel celého tremola je doplněna ocelovými nahýbanými sedly. Zamykací Schaller zámky na hlavě kytary jen umocňují kvalitu provedení a celkovou stabilitu a radost ze hry, kdy se nemusíte starat o kvalitu nástroje a můžete se spolehnout na jeho spolehlivost.

 

 

Výrobce MusicMan
Typ kytary Elektrická
Počet strun 6
Typ těla Oboustranné vybrání
Model Luke
Série Signature
Zakladní barva Hnědá
Barevný povrchový efekt Burst
Tělo materiál Africký Mahagon, Olše
Krk Roasted " Opečený " Javor
Počet pražců 22
Menzura 25-1/2" (64.8 cm)
Radius 12"
Počet snímačů 2 ks
Kobylkový snímač DiMarzio Transition
Krkový snímač DiMarzio Transition
Kobylka MusicMan Vintage Tremolo
Mechaniky Schaller M6-IND zamykací
Kufr-Hard Case ano
Rok výroby 2015
Vyrobeno USA
Kondice Nová
Související videa: