MusicMan Cutlass SSS Trem - Turquoise - Vintage Tremolo S/N G75917

Ušetříte - 3 683 Kč 57 693 Kč

Skladem V pátek 24. 09. 2021 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

MusicMan Cutlass 6 strunná kytara, tělo z olše, javorový krk, palisandrový hmatník, 3 x MusicMan Custom jednocívkové snímače,  pevný skořepinový kufr, barva tyrkysová (turquoise)

 

 

MusicMan Cutlass 6 Turquoise, Vintage Tremolo

MusicMan Cutlass mísí design nejklasičtějších elektrických kytar s moderními požadavky na snadné, pohodlné a bezproblémové užití při hraní. Tělo z olše, javorový krk s palisandrovým hmatníkem a elektronikou s třemi pasivními jednocívkovými snímači spojené s aktivním preampem, který dokáže naboostovat signál o dalších 12 dB. Elektronika Cutlass kytary se vyznačuje bezšumovým spojení všech částí okruhu.

 

Klasický design

Tvar těla vychází z klasického designu začátku MusicManu. Tři  jednocívkové snímače mají ten pravý zvuk stylu 60. let, který znáte z nekonečného výčtu nahrávek a koncertů. Jejich zvuk je skvělý pro blues, rock, country, pop a tak můžeme pokračovat ještě dál. Tremolo má ten pravý vintage styl a  nahýbající se sedla tremola podporují klasický zvuk kytary. Dvojité vybrání jen umocňuje snadný přístup k horním pražcovým registrům. Pozornost je také věnována hlavě, která je mírně zvětšena pro zdůraznění plnoletosti nástroje.

 

Moderní konstrukce

mezi nejzajímavější prvky, které dodají kytaře její spolehlivost očekávanou od moderních nástrojů jsou především zamykací mechaniky na hlavě. Ty udržují spolu s vintage tremolem vysokou stabilitu ladění. 22 nerez pražců zase nabídne velmi dlouhou životnost. Kompenzovaný nultý pražec dodá skvěle nastavení intonace po celé délce hmatníku. Pomocí snadného nastavení rozpěrné tyče kolečkem u paty krku můžete kdykoli nastavit jeho přepnutí.

 

Tichá bezšumová elektronika

3 MusicMan Custom Single Coil snímače s charakteristickým výstupem 60. let. Elektronika obsahuje obvody, ktere potlačují jakékoli nechtěné šumy.  Omezíte tak nechtěné kvílení nástroje co jen tahá za uši. Baterka je schopna elektroniku napájet bez problémů 500 hodin a více a nabízí stálost použití ve všech pěti polohách přepínače zapojení snímačů..

 

MusicMan kytary jsou nástrojem mnoha skvělých hráčů mezi něž patří zejména Steve Morse, Albert Lee, Tony Levin, John Petrucci, Steve Lukather, Flea, Dave LaRue, John Myung, a mnoho dalších.

Zakladní barva Modrá
Výrobce kytary MusicMan
Typ kytary Elektrická
Počet strun na kytaře 6
Typ těla Oboustranné vybrání
Barevný povrchový efekt Lesklý
Tělo materiál Olše
Hmatník Palisandr (Rosewood)
Krk Vybíraný javor
Počet pražců 22
Menzura 25-1/2" (64.8 cm)
Nultý pražec 1-5/8" (41.3 mm)
Šířka krku - 12 pražec 2-1/4" (56.9 mm)
Kobylkový snímač MusicMan Single coil Neodymium magnets
Střední snímač MusicMan Single Coil
Krkový snímač MusicMan Single Coil
Kobylka MusicMan Vintage Tremolo
Mechaniky Schaller M6-IND zamykací
Kufr-Hard Case ano
Rok výroby 2016
Kondice Nová
Vyrobeno USA
Radius 10"
Počet snímačů 3 ks
Související videa: