MusicMan Cutlass SSS Trem - Black - Maple hmatník S/N G76464

54 800 Kč

Skladem V úterý 08. 12. 2020 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Ernie Ball MusicMan Cutlass představuje vintage nástroj jehož první verze byla vytvořena před převzetím MusicManu Ernie Ballem. Vintage specifikace elektroniky a super příjemné ladění tremola jen doplňují lehké tělo z olše. Zvětšená hlava Cutlass kytary má geometrii mechanik 4+2 a nabízí přímý tah strun pro plnou stabilitu ladění. Dokonalá práce kytarových mistrů umocňuje u Cutlass kytar spojení  tradičního umění a moderního stylu a hratelnosti. 

Tři MusicMan Custom Single wound snímače jsou doplněny potlačovačem šumu. Nádherná černá barva je kombinována s pergamenově bílým, tedy mírně vintage, pickguardem.

 

 

MusicMan Cutlass SSS Black

Cutlass kytary představují mix tradičního umění výroby kytar, vintage elektroniky s prvky pro potlačení šumů, komfortu a spolehlivosti. Javorový krk a tělo z olše tvoří skvělý celek, který je díky své nízké váze skvělý pro hraní na stage i pro dlouhé nahrávání ve studiu. 

 

Klasický design

Tvar těla je klasikou a zná ho snad každý kytarista. S nástrojem se okamžitě sžijete. Tři Ernie Ball MusicMan Single Coil - jednocívkové - snímače nabízí skvěle výrazné znělé tóny, které připomenou zvuk nahrávek nekonečného množství kytaristů. Jejich tón je perfektní pro blues, rock, country, pop a tak se dá pokračovat i dále. Tremolo ještě zvýrazní vintage styl a ocelová sedla klasické tóny. Dvojité vybrání umožní snadný přístup k horním registrům menzury.

 

Moderní konstrukce

Cutlass je vybaven technologiemi, které dodávají tomuto nástroji výkonnost a stabilitu, kterou čekáte od moderního nástroje bez ztráty vintage pocitu. Kytara je vybavena  Schaller zamykacími ladícími mechanikami, které i přes časté využívání tremola perfektně drží ladění. 22 ocelových pražců zaručí dlouhou životnost.  Kompenzovaný nultý pražec zase zaručí  dokonalou intonaci po celé délce hmatníku. Rozpěrná tyč - truss rod - jak je u MusicManu zvykem je nastavitelná pomocí kolečka u paty krku na rozmezí krku a těla.

 

Elektronika

Tři Ernie Ball MusicMan Single Coil snímače laděné do stylu poloviny 60-tých let jsou doplněny obvody pro potlačení šumů a tak nabízí plné využití technologie tří singlů. Dokonalost a konzistence ve všech polohách zapojení snímačů.

 

Ernie Ball Music Man Cutlass 6-ti strunná kytara:

 

  • Klasický vintage styl design
  • Moderní konstrukce
  • Hra bez šumů, aktivní elektronika a vintage styl snímačů 60-tých let
  • Zvětšený design hlavy pro přímé vedení strun
  • Zamykací ladící mechaniky
  • Nerezové pražce
  • Kompenzovaný nultý pražec pro excelentní intonaci

 

Ernie Ball MusicMan Cutlass elektrická kytara spojuje klasiku a současnost v naprosto úžasném nástroji.

 

Výrobce kytary MusicMan
Typ kytary Elektrická
Počet strun na kytaře 6
Typ těla Oboustranné vybrání
Zakladní barva Bílá
Barevný povrchový efekt Lesklý
Tělo materiál Olše
Hmatník Javor
Krk Vybíraný javor
Počet pražců 22
Kufr-Hard Case ne
Radius 10"
Mechaniky Schaller M6-IND zamykací
Vyrobeno USA
Kondice Nová
Rok výroby 2016
Kobylka MusicMan Vintage Tremolo
Krkový snímač Vintage single-coil
Střední snímač Vintage single-coil
Kobylkový snímač Vintage single-coil
Počet snímačů 3 ks
Související videa: