MusicMan Albert Lee HH Coral Red

Ušetříte - 26 900 Kč 39 900 Kč

Na dotaz Zboží nutno ověřit u dodávatele
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

MusicMan Albert Lee Humbucker-Humbucker sestava je naprosto nová konfigurace této kytary. Tělo z afrického mahagonu s dvěmi DiMarzio Custom humbuckery s chromovým krytem. Krk a hmatník jsou z palisandru. Má standard MusicMan kobylku a struny skrz tělo. Shaller M6-IND zamykací mechaniky.Originál kufr součástí !! Vyrobeno Custom Shop Music Man USA !!

Albert Lee model od MusicManu má tělo je z afrického mahagonu a krk celý z prvotřídního palisandru včetně hmatníku. Vysoce leštěný polyesterový povrch v barvě korálově červené jen skvěle podtrhuje výborné vlastnosti nástroje. Model Albert Lee je nejvíce přirovnáván svými vlatnostmi stratocasterům, ale tento nástroj je opravdová custom made záležitost s perfektním zvukem. Vzhled nástroje je podtrhnut želvovinovým pickguardem. Vynikající stabilita ladění je jištěna MusicMan Standard chromovanou string-through-the-body kobylkou a Shaller M6-IND zamykacími mechanikami. Krk je napuštěn olejem a leštěn speciální voskovou směsí. Určitě stojí za to si povšimnout značek na hmatníku tvořených zvětšenými tečkami. Kytara je standardně osazena Ernie Ball Custom RPS Slinky strunami.

 

MusicMan jsou špičkové kytary vyráběné v San Luis Obispo, CA v USA. Mezi přední hráče na MusicMan patří John Petrucci(Dream Theater), Steve Morse(Deep Purple), Steve Lukather(TOTO), Joe Perry(Aerosmith), Phoenix(Linkin Park), Marc McKnight(Atreyu), Cliff Williams(AC/DC), Steven Van Zandt(Bruce Springsteen),...

 

Značka MusicMan je dnes vlastněná firmou Ernie Ball, Inc. Při jejím začátku stál Leo Fender v roce 1971 a nová éra MusicManu začala poté co značku koupil Sterling Ball v roce 1985. MusicMan pak tvořil nástroje přímo s předními hráči a vznikly modely jako je Silhouette (1986), Steve Morse Signature (1987), StingRay 5 (1987), Eddie Van Hallen Signature/Axis model (1990), Kim Mitchell/ Axis Super Sport a Albert Lee Signature (1993), Steve Lukather Signature (1993), Sterling Bass (1993), John Petrucci 6 a 7 (1999) a Bongo basa designovaná firmou Designworks USA v roce 2003. Designworks jsou známí hlavně svou prací pro BMW.

 

MusicMan stále zůstává custom shopem a přeskočil v technologii své konkurenty od Fendra a Gibsona především unikátním mechanismem jak lze volit mezi jednotlivými snímači, teflonem potaženými trussrody, nizkošumovými snímači, 5 a 6 bodovým uchycením krku, piezo snímači, jedinečným tvarem sedla pro uložení krku, potažení dutin grafitovo-akrylovou pryskyřicí, ale hlavně nejvyšší kvalitou a perfektním povrchovým zpracováním s jedinečným zpracováním barev.

Výrobce MusicMan
Typ kytary Elektrická
Počet strun 6
Typ těla Oboustranné vybrání
Model Albert Lee
Zakladní barva Oranžová
Tělo materiál Topol
Hmatník Palisandr (Rosewood)
Krk Vybíraný javor
Počet pražců 22
Menzura 25-1/2" (64.8 cm)
Nultý pražec 1-5/8" (41.3 mm)
Radius 10"
Počet snímačů 2 ks
Kobylkový snímač DiMarzio Custom Humbucking
Krkový snímač DiMarzio Custom Humbucking
Kobylka MusicMan Standard, Struny skrz tělo
Mechaniky Schaller M6-IND zamykací
Kufr-Hard Case ano
Rok výroby 2010
Vyrobeno USA
Kondice Nová
Související videa:
Související produkty