Sterling by MusicMan StingRay RAY34BK-R2 , Black - basová kytara elektrická baskytara

Ušetříte - 1 275 Kč 24 225 Kč

Skladem V úterý 16. 08. 2022 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Baskytara RAY34 černá se zapečeným javorovým krkem a palisandrovým hmatníkem.

Sterling by MusicMan StingRay RAY34BK-R2, Black - basová kytara

Nástroje Sterling by Music Man jsou aktuálně nejnovějším přírůstkem do rodiny Music Man. Modely produkované pod touto značkou jsou věrné kopie „dospělých“ nástrojů, které Music Man vyrábí v USA, nicméně jsou dostupné za výrazně příznivější cenu. Konečné seřízení a výstupní kontrola těchto nástrojů vyrobených v Indonésii  se uskutečňují v Kalifornii, USA. Díky tomu tyto nástroje nabízí vzhledem ke své ceně neskutečně vysokou kvalitu, kterou předčí velkou část své konkurence. 

RAY34 je model, který je samostatnou verzí legendární Music Man StingRay Bass. StingRay byl prvním nástrojem, který v dílnách této firmy vznikl roku 1975.  Designově jde o nástroj vycházející z Fender Precission Bass, ale jde o velmi inovativní nástroj, který nabízí zcela jiné možnosti. V současnosti je StingRay nabízen ve 4 a 5 strunné verzi. Stejně jako všechny Sterlingy se vyznačuje vysokou pohodlností hraní, nadstandardní kvalitou a skvělým zvukem.

Tělo a krk

Tělo této baskytary je vyrobeno z masivního bahenního jasanu. Krk, jenž je k tělu přišroubován pomocí šesti šroubů, je vyroben z javorového dřeva. Jeho menzura je vyměřena na klasických 864 mm, šířka nultého pražce je 43 mm. Nástroj je osazen 21 pražci.

Snímače a elektronika

Na nástroji naleznete jeden snímač typu Humbucker, a to Music Man Designed. Nástroj disponuje 3 pásmovým aktivním preampem, kde lze samozřejmě krom basů, středů a výšek nastavit i celkovou hlasitost. Hardware Ladící mechaniky na hlavici jsou umístěny tradičním „Music Man způsobem“, tedy 3 + 1. Na druhé straně jsou struny ukotveny v pochromované vintage kobylce Music Man Designed z tvrzené oceli. Kytara má samozřejmě nastavitelnou výztuhu krku, s kterou lze pracovat i bez sundání strun nebo jiného hardware.

Spolu s nástrojem dostanete i kvalitní GigBag. Sterling by Music Man RAY34 je bezesporu kvalitní nástroj, který v sobě spojuje přednosti modelů MusicMan a dostupnou cenu.

Zakladní barva Černá
Výrobce kytary Sterling by MusicMan
Typ kytary Basová
Počet strun na kytaře 4
Typ těla Oboustranné vybrání
Model kytary StingRay
Barevný povrchový efekt Lesklý
Tělo materiál Mahagon
Hmatník Palisandr (Rosewood)
Krk Roasted " Opečený " Javor
Počet pražců 21
Menzura 34" (86.4cm)
Nultý pražec 43mm
Kobylkový snímač Sterling Modern Humbuckers
Rok výroby 2019
Kondice Nová
Vyrobeno Indonesie
Gig Bag ano
Počet snímačů 1 ks
Ovládání 1 x hlasitost, 1 x výšky, 1 x středy, 1 x bass (3-band aktivní předzesilovač)