Sterling by MusicMan StingRay RAY34-ASH-M2 , Natural, Ashwood Body - basová kytara

27 830 Kč

Skladem V úterý 25. 01. 2022 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Nástroje Sterling by Music Man jsou aktuálně nejnovějším přírůstkem do rodiny Music Man. Modely produkované pod touto značkou jsou věrné kopie „dospělých“ nástrojů, které Music Man vyrábí v USA.

Sterling by MusicMan StingRay RAY34-ASH-M2, Natural, Ashwood Body - basová kytara

Nástroje Sterling by Music Man jsou aktuálně nejnovějším přírůstkem do rodiny Music Man. Modely produkované pod touto značkou jsou věrné kopie „dospělých“ nástrojů, které Music Man vyrábí v USA, nicméně jsou dostupné za výrazně příznivější cenu. Konečné seřízení a výstupní kontrola těchto nástrojů vyrobených v Indonésii  se uskutečňují v Kalifornii, USA. Díky tomu tyto nástroje nabízí vzhledem ke své ceně neskutečně vysokou kvalitu, kterou předčí velkou část své konkurence. 

RAY34 je model, který je samostatnou verzí legendární Music Man StingRay Bass. StingRay byl prvním nástrojem, který v dílnách této firmy vznikl roku 1975.  Designově jde o nástroj vycházející z Fender Precission Bass, ale jde o velmi inovativní nástroj, který nabízí zcela jiné možnosti. V současnosti je StingRay nabízen ve 4 a 5 strunné verzi. Stejně jako všechny Sterlingy se vyznačuje vysokou pohodlností hraní, nadstandardní kvalitou a skvělým zvukem.

Tělo a krk

Tělo této baskytary je vyrobeno z masivního bahenního jasanu. Krk, jenž je k tělu přišroubován pomocí šesti šroubů, je vyroben z javorového dřeva. Jeho menzura je vyměřena na klasických 864 mm, šířka nultého pražce je 43 mm. Nástroj je osazen 21 pražci.

Snímače a elektronika

Na nástroji naleznete jeden snímač typu Humbucker, a to Music Man Designed. Nástroj disponuje 3 pásmovým aktivním preampem, kde lze samozřejmě krom basů, středů a výšek nastavit i celkovou hlasitost. Hardware Ladící mechaniky na hlavici jsou umístěny tradičním „Music Man způsobem“, tedy 3 + 1. Na druhé straně jsou struny ukotveny v pochromované vintage kobylce Music Man Designed z tvrzené oceli. Kytara má samozřejmě nastavitelnou výztuhu krku, s kterou lze pracovat i bez sundání strun nebo jiného hardware.

Spolu s nástrojem dostanete i kvalitní GigBag. Sterling by Music Man RAY34 je bezesporu kvalitní nástroj, který v sobě spojuje přednosti modelů MusicMan a dostupnou cenu.

Barva: Natural
Povrchová úprava: Lesk
Typ baskytary: Modern Bass
Tělo: Jasan
Hmatník: Opečený Javor
Krk: Javor
Elektronika: Aktivní
Počet strun: 4
Menzura: 864 mm
Profil krku: 24cm
Rádius: 12 "
Počet pražců: 21
Šířka nultého pražce: 43 mm
Konfigurace snímačů: H
Model snímačů: 1x Alnico Humbucker Ovládání: 1x Volume, 1x Bass, 1x Middle, 1x Treble
Ladicí mechaniky: Sterling by Music Man
Hardware: Chrom 

Zakladní barva Natural
Výrobce kytary Sterling by MusicMan
Typ kytary Basová
Počet strun na kytaře 4
Typ těla Oboustranné vybrání
Model kytary StingRay
Barevný povrchový efekt Lesklý, Vintage
Tělo materiál Jasan
Hmatník Javor
Krk Roasted " Opečený " Javor
Počet pražců 21
Menzura 64.8 cm
Nultý pražec 43mm
Kobylkový snímač Sterling Modern Humbuckers
Rok výroby 2019
Kondice Nová
Vyrobeno Indonesie
Gig Bag ano
Počet snímačů 1 ks
Ovládání 1 x hlasitost, 1 x výšky, 1 x středy, 1 x bass (3-band aktivní předzesilovač)