Sterling by MusicMan StingRay, Burl Top, Trans Black Satin

31 309 Kč

Skladem V úterý 24. 05. 2022 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Exkluzivní Burl Top baskytara RAY34 s vrchni topolovou deskou a zapečeným krkem s 3EQ aktivní elektronikou.

Sterling by MusicMan StingRay RAY34 Burl Top s transparentním černým lakem a zapečeným javorovým krkem - basová kytara

Ray34 Burl Top má vrchní desku z krásného dřeva topolu s kořenovou strukturou a je lakována transparentním černým lakem se saténovou texturou.

Nástroje Sterling by Music Man jsou aktuálně nejnovějším přírůstkem do rodiny Music Man. Modely pod touto značkou jsou skupinou nástrojů s pokročilými díly a blížící se těm, které MusicMan vyrábí v USA. Díky výrobě v Indonésii a vlastní výrobě elektroniky jsou dostupné za výrazně příznivější cenu. Konečné seřízení a výstupní kontrola těchto nástrojů se uskutečňují v Kalifornii, USA. Díky tomu tyto nástroje nabízí vzhledem ke své ceně neskutečně vysokou kvalitu, kterou předčí velkou část své konkurence. 

RAY34 je model, který je samostatnou verzí legendární Music Man StingRay Bass. StingRay byl prvním nástrojem, který v dílnách této firmy vznikl roku 1975.  Designově jde o nástroj vycházející z Fender Precission Bass, ale jde o velmi inovativní nástroj, který nabízí zcela jiné možnosti. V současnosti je StingRay nabízen ve 4 a 5 strunné verzi. Stejně jako všechny Sterlingy se vyznačuje vysokou pohodlností hraní, nadstandardní kvalitou a skvělým zvukem.

Tělo a krk

Tělo této baskytary je vyrobeno z masivního bahenního jasanu s horní deskou z topolu. Krk, jenž je k tělu přišroubován pomocí šesti šroubů, je vyroben z javorového dřeva které prošlo zapečením pro dokonalou stabilitu. Výsledkem je také úžasná jantarová barva krku. Hmatník je z palisandru.  Menzura krku je vyměřena na klasických 864 mm, šířka nultého pražce je 43 mm. Nástroj je osazen 21 pražci.

Snímače a elektronika

Na nástroji naleznete jeden snímač typu Humbucker, a to Music Man Designed. Nástroj disponuje 3 pásmovým aktivním preampem, kde lze samozřejmě krom basů, středů a výšek nastavit i celkovou hlasitost. Hardware Ladící mechaniky na hlavici jsou umístěny tradičním „Music Man způsobem“, tedy 3 + 1. Na druhé straně jsou struny ukotveny v pochromované vintage kobylce Music Man Designed z tvrzené oceli. Kytara má samozřejmě nastavitelnou výztuhu krku, s kterou lze pracovat i bez sundání strun nebo jiného hardware.

Spolu s nástrojem dostanete i kvalitní GigBag. Sterling by Music Man RAY34 je bezesporu kvalitní nástroj, který v sobě spojuje přednosti modelů MusicMan a dostupnou cenu.

Zakladní barva Černá
Výrobce kytary Sterling by MusicMan
Typ kytary Basová
Počet strun na kytaře 4
Typ těla Oboustranné vybrání
Model kytary Ray
Série kytary Limited
Barevný povrchový efekt Burst, Quilt
Tělo materiál Jasan, Topol
Horní deska Topol
Hmatník Palisandr (Rosewood)
Krk Roasted " Opečený " Javor
Počet pražců 21
Menzura 34" (86.4 cm)
Kobylkový snímač Sterling Modern Humbuckers
Počet snímačů 1 ks
Související videa: