Sterling by MusicMan Classic RAY25CA-3TS-R1 5 String Bass, 3 Tone Sunburst finish, Mahagony body, Antique Stained maple neck - basová kytara

18 900 Kč

Skladem Ve středu 01. 12. 2021 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Pětistrunná baskytara s 2EQ dvoupásmovým aktivním preampem, mahagonovým tělěm a lakovaným stařeným krkem.

Sterling by MusicMan Classic RAY25CA-3TS-R1 5 strunná baskytara, 3 Tone Sunburst, Mahagonové tělo, stařený javorový krk - basová kytara

Nástroje Sterling by Music Man jsou aktuálně nejnovějším přírůstkem do rodiny Music Man. Modely produkované pod touto značkou jsou věrné kopie „dospělých“ nástrojů, které Music Man vyrábí v USA, nicméně jsou dostupné za výrazně příznivější cenu. Konečné seřízení a výstupní kontrola těchto nástrojů vyrobených v Indonésii  se uskutečňují v Kalifornii, USA. Díky tomu tyto nástroje nabízí vzhledem ke své ceně neskutečně vysokou kvalitu, kterou předčí velkou část své konkurence. 

RAY25CA je model, který je samostatnou verzí legendární Music Man StingRay Bass. StingRay byl prvním nástrojem, který v dílnách této firmy vznikl roku 1975.  Designově jde o nástroj vycházející z Fender Precission Bass, ale jde o velmi inovativní nástroj, který nabízí zcela jiné možnosti. V současnosti je StingRay nabízen ve 4 a 5 strunné verzi. Stejně jako všechny Sterlingy se vyznačuje vysokou pohodlností hraní, nadstandardní kvalitou a skvělým zvukem.

Tělo a krk

Tělo této baskytary je vyrobeno z masivního bahenního jasanu. Krk, jenž je k tělu přišroubován pomocí šesti šroubů, je vyroben z javorového dřeva. Jeho menzura je vyměřena na klasických 864 mm, šířka nultého pražce je 43 mm. Nástroj je osazen 21 pražci.

Snímače a elektronika

Na nástroji naleznete jeden snímač typu Humbucker, a to Music Man Designed. Nástroj disponuje 2 pásmovým aktivním preampem. Hardware Ladící mechaniky na hlavici jsou umístěny tradičním „Music Man způsobem“, tedy 3 + 1. Na druhé straně jsou struny ukotveny v pochromované vintage kobylce Music Man Designed z tvrzené oceli. Kytara má samozřejmě nastavitelnou výztuhu krku, s kterou lze pracovat i bez sundání strun nebo jiného hardware.

Sterling by Music Man RAY25CA je bezesporu kvalitní nástroj, který v sobě spojuje přednosti modelů MusicMan a dostupnou cenu.

Barva: 3-Tone Sunburst
Povrchová úprava: Lesk
Typ baskytary: Modern Bass
Tělo: Mahagon
Hmatník: Palisandr
Krk: Javor
Elektronika: Aktivní
Počet strun: 4
Menzura: 864 mm
Profil krku: 24cm
Rádius: 12 "
Počet pražců: 21
Šířka nultého pražce: 45 mm
Konfigurace snímačů: H
Model snímačů: 1x Ceramic Humbucker, 2 band Active preamp
Ladicí mechaniky: Sterling by Music Man
Hardware: Chrom 

Zakladní barva Medová a slunce
Výrobce kytary Sterling by MusicMan
Typ kytary StingRay Bass
Počet strun na kytaře 5
Typ těla Oboustranné vybrání
Model kytary StingRay
Barevný povrchový efekt Burst, Lesklý
Tělo materiál Mahagon
Hmatník Palisandr (Rosewood)
Krk Vybíraný javor
Počet pražců 21
Menzura 34" (86.4 cm)
Nultý pražec 45mm
Kobylkový snímač MusicMan Humbucking Ceramic
Rok výroby 2018
Kondice Nová
Vyrobeno Indonesie
Gig Bag ano
Radius 12"
Počet snímačů 1 ks