MusicMan Stingray 4 Special Vintage Sunburst CLASSIC - Maple hmatník - černý pickguard - Classic Série

Ušetříte - 6 500 Kč 58 500 Kč

Skladem V úterý 01. 12. 2020 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

MusicMan Classic Series s vintage krkem se speciální povrchovou úpravou, 2 pásmový EQ, vintage pražce a chromová tvrzená kobylka s kameny z nerezové oceli.

MusicMan Classic Series StingRay 4, Vintage Sunburst, Maple Neck

Klasický výraz s moderní výbavou

Ernie Ball MusicMan StingRay 4 Classic je nezpochybnitelná kombinace rezonančního jasanu s nádherným skvěle tvarovaným javorovým krkem. Tato sestava má  velkou dávku přirozeného sustainu a v kombinaci s aktivní elektronikou a skvěle reagujícím humbuckerem dodá velmi vyhledávanou razantnost a dynamiku. Ručně ošetřený krk za pomoci olejů je velmi snadno hratelný od první minuty.

Aktivní elektronika pro super razantní basy

Hned po prvním zapojení do sestavy vystoupí fenomenální low endové razantní basy emitované MusicMan humbuckerem se silnými Alnico magnety a širokým návinem cívek. Aktivní 2 pásmový EQ dovolí jemné nastavení tónu. Nabízenou razantnost využije kazdý od klasických rockerů až po funky muzikanty. 

Objemný a přesto skvěle hratelný krk

Tady není žádný kompromis, žádná náhrada. Tento použitý krk je naprosto jedinečný jak v hratelnosti, úchopu, vyvážení mezi ryhlostí a snadností hry. Šířka krku u hlavy této StingRay 4 Classic basy ve velikosti 1-5/8" nabídne mnoho prostoru k opravdovému hraní a spolu s 7,5" radiusem hmatníku je velmi snadný pro ovládnutí hry akordů. Krk je napuštěn směsí speciálních olejů a následně ručně navoskován pro usnandnění přejíždění po krku. Šestibodové uchycení krku k tělu se vyznačuje excelentní stabilitou. 

StingRay styl

Vybaven pořádným masivním humbuckerem a aktivní elektronikou tvoří spolu s mimořádným krkem standard, který je oceňován muzikanty nejvyšších kvalit mezi něž se řadí Guy Pratt, Cliffem Williams a Flea.

Ernie Ball Music Man StingRay 4 Classic ve zkratce:

  • Masivní humbucker s Alnico magnery a širokým návinem na cívkách s aktivním 2 pásmovým ekvalizérem
  • Masivní jasanové tělo a krk z výběrového javoru pro dlouhý sustain
  • Schaller ladící mechaniky a kobylka z tvrzené ocely pro maximální stabilitu
  • Skořepinový kufr

MusicMan jsou špičkové kytary vyráběné v San Luis Obispo, CA v USA. Mezi přední hráče na MusicMan patří John Petrucci(Dream Theater), Steve Morse(Deep Purple), Steve Lukather(TOTO), Joe Perry(Aerosmith), Phoenix(Linkin Park), Marc McKnight(Atreyu), Cliff Williams(AC/DC), Steven Van Zandt(Bruce Springsteen),...

 

Značka MusicMan je dnes vlastněná firmou Ernie Ball, Inc. Při jejím začátku stál Leo Fender v roce 1971 a nová éra MusicManu začala poté co značku koupil Sterling Ball v roce 1985. MusicMan pak tvořil nástroje přímo s předními hráči a vznikly modely jako je Silhouette (1986), Steve Morse Signature (1987), StingRay 5 (1987), Eddie Van Hallen Signature/Axis model (1990), Kim Mitchell/ Axis Super Sport a Albert Lee Signature (1993), Steve Lukather Signature (1993), Sterling Bass (1993), John Petrucci 6 a 7 (1999) a Bongo basa designovaná firmou Designworks USA v roce 2003. Designworks jsou známí hlavně svou prací pro BMW.

 

MusicMan stále zůstává custom shopem a přeskočil v technologii své konkurenty od Fendra a Gibsona především unikátním mechanismem jak lze volit mezi jednotlivými snímači, teflonem potaženými trussrody, nizkošumovými snímači, 5 a 6 bodovým uchycením krku, piezo snímači, jedinečným tvarem sedla pro uložení krku, potažení dutin grafitovo-akrylovou pryskyřicí, ale hlavně nejvyšší kvalitou a perfektním povrchovým zpracováním s jedinečným zpracováním barev.

Výrobce kytary MusicMan
Typ kytary Elektrická
Počet strun na kytaře 4
Typ těla Oboustranné vybrání
Model kytary StingRay
Série kytary Classical
Zakladní barva Medová a slunce
Barevný povrchový efekt Burst
Tělo materiál Jasan
Krk Vybíraný javor
Počet pražců 22
Menzura 34" (86.4 cm)
Nultý pražec 1-5/8" (41.3 mm)
Kufr-Hard Case ano
Kondice Nová
Vyrobeno USA
Mechaniky Schaller BM
Kobylka Music Man® Designed hardtail bridge
Kobylkový snímač MM Dual Humbucking s Neodymium magnety
Počet snímačů 1 ks
Související videa:
Související produkty