MusicMan Bongo 5 HH Gold Firemist barva, Rosewood Fingerboard, Black Pickguard, matný hardware S/N F76065

67 600 Kč

Skladem V úterý 24. 07. 2018 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

MusicMan Bongo 5 v Gold Firemist -perleťově zlaté barvě. Osazeno dvěmi humbuckery s neomydiovými magnety. 

 

MusicMan Bongo 5 HH, Gold Firemist - zlatá perleťová barva

 

Nekonvenční design a krása 

Olšové tělo v klasické černé barvě, která je zcela nadčasová a nadstylová. Jedinečný design Bonga vytvořený firmou Designworks USA se stal velmi progresivní a oblíbenou volbou předních hráču na basovou kytaru jako je John Myung(DreamTheater). Navíc MusicMan používá k odstínění elektroniky,  jako doplněk k hliníkovému obalení snímačů, grafitovo-akrylovou pryskyřici do všech dutin. Tento nástroj je skvěle zpracovaná basová kytara se 4 pásmovým EQ a preamp napájený 18V. Bongo 5 dodává nekonečně nádherný basový robustní tón.

 

Technologie

MusicMan stále zůstává custom shopem a přeskočil v technologii své konkurenty od Fendra a Gibsona především unikátním mechanismem jak lze volit mezi jednotlivými snímači, teflonem potaženými trussrody, nizkošumovými snímači, 5 a 6 bodovým uchycením krku, piezo snímači, jedinečným tvarem sedla pro uložení krku, potažení dutin grafitovo-akrylovou pryskyřicí, ale hlavně nejvyšší kvalitou a perfektním povrchovým zpracováním s jedinečným zpracováním barev. 

 

Značka MusicMan je dnes vlastněná firmou Ernie Ball, Inc. Při jejím začátku stál Leo Fender v roce 1971 a nová éra MusicManu začala poté co značku koupil Sterling Ball v roce 1985. MusicMan pak tvořil nástroje přímo s předními hráči a vznikly modely jako je Silhouette (1986), Steve Morse Signature (1987), StingRay 5 (1987), Eddie Van Hallen Signature/Axis model (1990), Kim Mitchell/ Axis Super Sport a Albert Lee Signature (1993), Steve Lukather Signature (1993), Sterling Bass (1993), John Petrucci 6 a 7 (1999) a Bongo basa designovaná firmou Designworks USA v roce 2003. Designworks jsou známí hlavně svou prací pro BMW.

 

 

Výrobce MusicMan
Typ kytary Basová
Počet strun 5
Typ těla Oboustranné vybrání
Model Bongo
Zakladní barva Zlatá
Barevný povrchový efekt Metalic, Pearl
Tělo materiál Olše
Hmatník Palisandr (Rosewood)
Krk Vybíraný javor
Počet pražců 24
Menzura 34" (86.4 cm)
Nultý pražec 1-3/4" (44.5 mm)
Radius 11"
Počet snímačů 2 ks
Kobylkový snímač MM Dual Humbucking s Neodymium magnety
Krkový snímač MM Dual Humbucking s Neodymium magnety
Kobylka MusicMan Standard
Mechaniky Custom MusicMan
Kufr-Hard Case ano
Rok výroby 2017
Vyrobeno USA
Kondice Nová