MusicMan Bongo 4 HH - Black - Rosewood hmatník - Black Pickguard

Ušetříte - 3 298 Kč 62 670 Kč

Skladem V úterý 25. 01. 2022 u Vás doma
Osobní odběr Praha, zítra po 15:00
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

MusicMan jsou špičkové kytary vyráběné v San Luis Obispo, CA v USA. Mezi přední hráče na MusicMan patří John Petrucci(Dream Theater), Steve Morse(Deep Purple), Steve Lukather(TOTO), Joe Perry(Aerosmith), Phoenix(Linkin Park), Marc McKnight(Atreyu), Cliff Williams(AC/DC), Steven Van Zandt(Bruce Springsteen),...

Basová kytara Musicman Bongo v klasické černé barvě s hlavou v barvě těla, rosewood hmatník a lakovaný krk. Vybaveno dvěmi MusicMan snímači. Chromový hardware.

Značka MusicMan je dnes vlastněná firmou Ernie Ball, Inc. Při jejím začátku stál Leo Fender v roce 1971 a nová éra MusicManu začala poté co značku koupil Sterling Ball v roce 1985. MusicMan pak tvořil nástroje přímo s předními hráči a vznikly modely jako je Silhouette (1986), Steve Morse Signature (1987), StingRay 5 (1987), Eddie Van Hallen Signature/Axis model (1990), Kim Mitchell/ Axis Super Sport a Albert Lee Signature (1993), Steve Lukather Signature (1993), Sterling Bass (1993), John Petrucci 6 a 7 (1999) a Bongo basa designovaná firmou Designworks USA v roce 2003. Designworks jsou známí hlavně svou prací pro BMW.

 

MusicMan stále zůstává custom shopem a přeskočil v technologii své konkurenty od Fendra a Gibsona především unikátním mechanismem jak lze volit mezi jednotlivými snímači, teflonem potaženými trussrody, nizkošumovými snímači, 5 a 6 bodovým uchycením krku, piezo snímači, jedinečným tvarem sedla pro uložení krku, potažení dutin grafitovo-akrylovou pryskyřicí, ale hlavně nejvyšší kvalitou a perfektním povrchovým zpracováním s jedinečným zpracováním barev.

Zakladní barva Černá
Výrobce kytary MusicMan
Typ kytary Elektrická
Počet strun na kytaře 4
Hmatník Palisandr (Rosewood)
Krk Vybíraný javor
Počet pražců 24
Kobylkový snímač MM Dual Humbucking s Neodymium magnety
Krkový snímač MM Dual Humbucking s Neodymium magnety
Mechaniky Schaller BM
Kondice Nová
Vyrobeno USA
Počet snímačů 2 ks
Související produkty