MusicMan Bongo 4 H - Black - Rosewood hmatník

62 800 Kč

Skladem na prodejně Zboží nutno ověřit u dodávatele
Podobné produkty z kategorie
Informace o produktu

Ernie Ball MusicMan Bongo 4 H je perfektně vyvážená elektrická basová kytara s komfortním, resonančním lipovým tělem a hráčsky rychlým krkem s palisandrovým hmatníkem. Dvojité vybrání umožní snadnou dostupnost horních registrů. Výkonný snímač  s neodymiovými magnety dodává pořádně mohutný tón. Bongo je vybaveno 18V elektronikou a 3-pásmovým equalizérem.

 

Ernie Ball MusicMan Bongo 4 Humbucker, černá barva

 

Basová kytara Musicman Bongo 4 v klasické černé barvě s hlavou v barvě těla, rosewood hmatník a lakovaný krk. Vybaveno jedním MusicMan snímačem s neodymiovými silnými magenty. Chromový hardware.

 

Ernie Ball Music Man Bongo 4 H elektrická basová kytara:

  • Bongo: nekonvenční a úžasné
  • Snadná údržba a snadné udržení dlouhodobé hratelnosti s minimálními nároky
  • Ernie Ball Music Man - volba profesionálů

 

Bongo: nekonvenční a úžasné

Design byl iniciován samotným Sterlingem Ballem, prezidentem Ernie Ball Music Man a jeho vývojovým oddělením. BMW Designworks lidé vtiskly nástroji  čisté křivky a nekonvenční, ale krásný vzhled.  Představeno bylo poprvé na NAMM Show v roce 2003 a Dave LaRue začal používat veri Bongo 5 na svých koncertech s Diexie Dregs. Následně John Myung z Dream Theater  byl hnací silou pro stvoření Bonga 6. Bongo má plně aktivní elektroniku, výborné ovládání a je vybaveno snímači typu humbucker s neodymiovými magnety.

 

Snadná údržba Bonga

Ernie Ball Music Man nástroje jsou díku inovativnímu designu napínání krku snadno seřizovatelné pro udržení ladění a nastavení výšky strun. Jednoduchým otočením kolečka na krku docílíte perfektního seřízení nástroje. Nedělá se to často, ale ta jednoduchost prostě potěší. 

 

Bongo je skvělou basovou kytarou nové generace, která Vás uhrane nejen designem, ale i hratelností!

 

O Ernie Ball MusicMan:

MusicMan jsou špičkové kytary vyráběné v San Luis Obispo, California v USA. Mezi přední hráče na MusicMan patří John Petrucci(Dream Theater), Steve Morse(Deep Purple), Steve Lukather(TOTO), Joe Perry(Aerosmith), Phoenix(Linkin Park), Marc McKnight(Atreyu), Cliff Williams(AC/DC), Steven Van Zandt(Bruce Springsteen),...

 

Značka MusicMan je dnes vlastněná firmou Ernie Ball, Inc. Při jejím začátku stál Leo Fender v roce 1971 a nová éra MusicManu začala poté co značku koupil Sterling Ball v roce 1985. MusicMan pak tvořil nástroje přímo s předními hráči a vznikly modely jako je Silhouette (1986), Steve Morse Signature (1987), StingRay 5 (1987), Eddie Van Hallen Signature/Axis model (1990), Kim Mitchell/ Axis Super Sport a Albert Lee Signature (1993), Steve Lukather Signature (1993), Sterling Bass (1993), John Petrucci 6 a 7 (1999) a Bongo basa designovaná firmou Designworks USA v roce 2003. Designworks jsou známí hlavně svou prací pro BMW.

 

MusicMan stále zůstává custom shopem a přeskočil v technologii své konkurenty od Fendra a Gibsona především unikátním mechanismem jak lze volit mezi jednotlivými snímači, teflonem potaženými trussrody, nizkošumovými snímači, 5 a 6 bodovým uchycením krku, piezo snímači, jedinečným tvarem sedla pro uložení krku, potažení dutin grafitovo-akrylovou pryskyřicí, ale hlavně nejvyšší kvalitou a perfektním povrchovým zpracováním s jedinečným zpracováním barev.

Výrobce kytary MusicMan
Typ kytary Elektrická
Počet strun na kytaře 4
Typ těla Oboustranné vybrání
Model kytary Bongo
Zakladní barva Černá
Tělo materiál Lípa
Hmatník Palisandr (Rosewood)
Krk Vybíraný javor
Počet pražců 24
Nultý pražec 1-5/8" (41.3 mm)
Kufr-Hard Case ano
Mechaniky Schaller BM
Radius 11"
Vyrobeno USA
Kondice Nová
Rok výroby 2015
Kobylkový snímač MM Dual Humbucking s Neodymium magnety
Počet snímačů 1 ks